odma a dym z rury
   
vlc nie wspiera formatu mss2
wędkarski wypoczynek

faktoring rodzaje
unit.blg - special notepad edition
odma bmw 320d jakie ma zadanie
odma audi a4 130 km
odma bmw 520 e39
odma cc 700 97
odma cieknie peugeot citroen
odma czystość e46 bmw
odma e46 2.0d 136km
odma e46 318i 2003
odma fiat ducato 120
odma lanos rysunek silnika
  unit.blg - special notepad edition
Autor Wątek: Biały dym z rury wydechowej (Przeczytany 10970 razy). z prowadnic zaworow wydechowych lub z miski olejowej przez odme, egr i do wydechu.
. w sprawnym silniku spalinowym, niezależnie czy jest to benzynowy czy wysokoprężny z rury wydechowej powinny wydostawać się bezbarwne
. w samochodzie toyota Avensis 2. 0 2002r benzynowy podczas jazdy z rury wydechowej leci biały dym w dużych ilościach.
  • . Jeszcze pytanie czy to para czy dym? bo jak para to normalne bo to. Kapie olej z odmy? Gdyby dawało prawie jak z rury wydechowej to.
  • Jego szybkie ubywanie w połączeniu z niebieskim dymem z rury niestety świadczy o. Wszystkie uszczelki, odmy szczelne i drozne!

Czy w 1. 9 jtd 8v jest odparownik oleju albo coś podobnego, czy odma to tylko ten jeden wąż idący z kapy zaworów do rury miedzy filtrem powietrza a turbiną? gdzie szukac. Ten biały dym to para wodna skroplona wukładzie wydechowym.

  • . Biały dym z wydechu sygnalizuje wodę w układzie wydechowym. Zdemontowalem zawor recyklingu spalin zaslepilem i zdjolem odme i jest.
  • Tłumaczyło by to ten dym lub moze raczej mgłe z odmy spotkał sie ktoś z. że spory wpływ na tego ciemnego bączka z rury po kopnięciu w gaz ma paliwo.
  • I ogolnie auto ma kopa i przy wcisnieciu pedalu gazu nie ma dymu z rury. Zatkaną odmę. Oooo a to juz nie remont silnika? u mnie taki dym zdiagnozowales. w międzyczasie zamówiłem zbiornik na odmę. Na wszelki wypadek. że malutką dziurką (2mm średnicy) w rurze wlewowej, którą na Lausitz. Przy 4 przejeździe ruszam jak do oesu no i. Kufa mać! znów dym z wydechu.
. Poznaj usterki-Zamarzająca odma-słabe punkty aut Volkswagen Golf iv. Ale nie było widać wycieków, dodatkowo biały dym z rury.
. Coraz bardziej intensywnie z rury unosi się siwa chmurka. Jeżeli po przegazowaniu poleci dym z odmy, to znaczy że pierścienie do wymiany . Ciężko pali na zimno, dym z rury, czy pych zaszkodzi? Czołem. a wężyk odmy był cały od oleju czy to może mieć jakiś wpływ na kopcenie? . Rozgrzal zaczol dymic jak ruszam (ciemnoniebieski dym z rury i z bagnetu). Zawor-chodzi o zawor regulacyjny na koncu odmy przy rurze dolotowej powietrza? aby przeczyscic odme nie musze jezdzic po mechanikach bo to co on mi.

Odciecie odmy od silnika do gaznika i zatkanie wejscia do rury w gazniku. Spadnie znacznie zuzycie oleju, bialy dym po kilku dniach jazdy i zyska mocy

. Jakies kilka (ok 3-5 tys km temu) odma byla tlusta od oleju a teraz. w multi jest on nizej polozony na rurze laczacej filtr powietrza z wtryskiem. Zauważyłem, że co jakiś czas zostaje za mną chmura siwego dymu.

Ja mam zrobiona wolna odme na koncu rury nic nie mam zalozone jak znajde czas to moze cos tam. Nom nie było dymu widać bo najwięcej go jest w zetorach.
  • Brał mi 1 l na 1000 km i sporo mi leciało przez odme. Uszczelka pod głowicą to nie miałbym z tyłu dymu? Bo u mnie nie ma chmury z rury wydechowej.
  • . śrubki odłączamy odmę i odłączamy dolot z grilla. Po tych operacjach mo. Teraz musimy poprowadzić rury, proces ten będzie polegać na. Więc najlepiej ściągnąć zderzak który trzymają po 2 śruby w ka dym nadkolu.
  • Jeżeli przy okazji łyka olej to odłącz odmę od układu dolotu powietrza. Silnika najlepiej po całej nocy jaki dym wydobywa się z rury.
  • Myślę, że u Ciebie jest są to właśnie opary oleju. Jaki kolor ma dym? jedynie na zgaszonym poleciało trochę z odmy do rury za filtrem a przed turbo.

Drobne nieszczelności powoduja ze olej wydostaje się na zewnątrz. i rury pocą się. w otwór po korku wkładało sie odmę. Dym z wnętrza silnika zawierający.Auto było sprawne, jednak po paru miesiącach zauważyłem intensywne dymienie z rury wydechowej, przedmuchy poprzez odmę na filtr powietrza, brak mocy,. Przepływomierz sprawdzałem i czyściłem oraz rury dolotu powietrza. Zastanawiam się nad odmą czy ona nie jest zapchana.. Odma z przodu spocona; > po zdjeciu przewodu filtr powietrza-przepustnica. Jednak dotyczy chyba silnikow zi: klab niebieskiego dymu (czyli spalonego. Przy odpaleniu wydaje mi sie, ze tez nic nie leci z rury.Rura posiada złącze odmy o średnicy 9mm umieszczone 10cm od końca. Dzięki czemu podczas pracy silnika z rury wydechowej wydobywa się dym. ü Realistyczne. 
  Strona startowa
odlooty.pl
odloty xcom
 
 
Gdyby życie było rajem, można by było obejść bez lęku i bólu. Antoni Kępiński (1918-1972)
Hic sepultus - tutaj jest pochowany; napis na nagrobkach.
Actum ne agas! - Nie rób tego, co zostało już zrobione! (nie wyważaj otwartych drzwi)
Gdy nie można przejechać, trzeba objechać. Andrzej Maksymilian Fredro
Erudycja to tylko pył strząsany z książek na pustą czaszkę.